تور کوش آداسی نوروز 96

تور ارمنستان دی ماه
ژانویه 1, 2017
تور بدروم نوروز 96
ژانویه 1, 2017

تور کوش آداسی نوروز 96

كوش آداسي يكي از شهرهاي توريستي كشور تركيه محسوب مي شود و بيشتر درآمد اين شهر از راه صنعت توريسم مي باشد.همچنين اين شهر يك پورت براي كشتي هاي كروز بوده و بنادر آن جايگاهي براي قايقها و كشتي هاي خصوصي كوچك است.
با توجه موقعيت اين شهر، بسياري از شركتها سعي در راه اندازي طرح هايي براي جذب سرمايه هاي خارجي دارند. اين طرح ها بيشتر در زمينه صنعت ساخت و ساز بويژه در بخش مسكن است.

کوش آداسی، در یک پرتگاه کوچک جای گرفته است، نام آن به معنای جزیره ی پرندگان بوده و یکی از معروف ترین و پر ازدحام ترین تفریح گاه های مخصوص تعطیلات ترکیه به شمار می آید. این شهر در ۸۰ کیلومتری جنوب ازمیر واقع شده و از یک تفرج گاه ساحلی همراه با قایق های تفریحی برخوردار است و برای کشتی های تفریحی مدیترانه به منزله ی یک بندر است. از جاذبه های این مکان می توان از سواحل دلپذیر، شب های پر جنب و جوش و ویرانه های Ephesus که در همان نزدیکی قرار دارد، نام برد. خانه های دوغاب زده در روی تپه، بالای بندرگاه، آن جا که لنج ها همه روزه برای رفتن به جزیره ی یونانی ساموس (Samos) روان می شوند، قرار گرفته اند و بارها و رستوران های شلوغ، خیابان های محله ی قدیمی را پر کردهاند. بازار پر ازدحامی، حوالی دیوارهای کاروانسرای قرن هفدهم که امروزه به هتلی بدل شده است، شکل گرفته است و در آن سوی خیابان، رستورانهای دریایی، اسکله ی بندرگاه قدیمی را احاطه کرده اند. آن سوی بندر مدرن مخصوصی لنجها، یک گذرگاه ۳۵۰ متری، کوشی آداسی را به Guversin Adasiجزیره ی کبوتر) متصل میکند، که به وسیله ی یک قصر بیزانتینی قرن سیزدهم و باغها و کافی شاپهای رنگین احاطه شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *