تور پاتایا دی ماه
ژانویه 1, 2017
تور پنانگ
ژانویه 3, 2017

تور کوالالامپور

پایتخت کشور مالزی است. معنای لغوی کوالالامپور، “محل تلاقی رودخانه های گل آلود” است. کوالالامپور تنها در عرض ۱۵۰ سال از یک روستای کوچک با معادن قلع، به کلان شهری بزرگ با جمعیتی در حدود ۶٫۵ میلیون نفر تبدیل شده است. جاذبه های فرهنگی، دارا بودن ارزان ترین هتل های پنج ستاره در سطح جهان، امکان خرید مناسب و ارزان، غذاهای خوشمزه و جاذبه های طبیعی واقع در فاصله یک ساعتی از شهر، از مزایای گردشگری در کوالالامپور هستند.

شهر کوالالامپور در طول یک قرن، از یک شهر کوچک به شهری شگفت انگیز و بین المللی تبدیل شده است. در طی دهه های گذشته، ساختمان های فوق العاده ای در شهر ساخته شده است مانند برج های دوقلوی Petronas که بر فراز آسمان مالزی و نواحی مرکزی شهر و نیز مثلث طلایی حکمرانی می کنند و با ساختمان های قدیمی به رقابت می پردازند.

کوالالامپور بدلیل برگزاری جشن ها و وقایع طراز اول، در سراسر دنیا معروف است. حتی در سال های اخیر میزبان مسابقات فرمول یک جهان و برترین مسابقات مشترک المنافع بوده است. اکثر نقاط این شهر را می توان با پای پیاده طی کرد اما مناطقی مانند محله ی چینی ها، Central Market و دایابومی بزرگتر از آن هستند که بتوان پیاده طی نمود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *